Ověřený dodavatel Vašich projektů

BLS dopravní stavby s.r.o. se specializuje zejména na kompletní dodávku staveb rodinných domů a rekonstrukcí budov průmyslové, občanské a bytové výstavby. Rovněž provádíme zateplovaní budov, fasády, zámečnické práce, sádrokartonové konstrukce, obklady a dlažby, podlahářské práce, tesařské práce, klempířské práce, malířské a natěračské

Náš profesionální tým tvoří kolektiv vedoucích pracovníků s dlouholetou praxí, vlastních dělníků a ověřených subdodavatelských firem , se kterými Vám garantujeme špičkovou kvalitu prováděných prací a služeb v požadovaném termínu a dohodnuté ceně. Za kvalitou naší práce si stojíme a proto Vám umožníme vstup na jakoukoliv zrealizovanou a právě realizovanou stavbu, abyste si byli jistí, že zákazník a špičkově odvedená práce je pro nás vždy na prvním místě.

BLS POZEMNÍ STAVBY

POZEMNÍ STAVBY - CO NABÍZÍME

Špičkovou kvalitu prováděných prací a služeb v požadovaném termínu a dohodnuté ceně. Garantujeme komplexní, spolehlivou a profesionální realizaci zakázek. Zakázky provádíme na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.

NAŠE SLUŽBY:

VÝSTAVBA RODINNÝCH A BYTOVÝCH DOMŮ

VÝSTAVBA PRŮMYSLOVÝCH A VEŘEJNÝCH OBJEKTŮ

REKONSTRUKCE / TEPELNÉ IZOLACE

BLS POZEMNÍ STAVBY

REALIZOVALI JSME PROJEKTY PRO: